Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Спільнота "Матері в молитві"

Близкавичне поширення в Україні руху "Матері в молитві" засвідчило, по-перше, що люди розуміють, яку величезну роль відіграє молитва в житті людини і наскільки важливою є молитва матері. По-друге, це засвідчило і те, що люди готові молитися, тож поява спільнот "Матері в молитві" стала ковтком води для спраглої землі.

Матері моляться не тільки у спільноті, але й приватно, вдома. Стало також очевидним, що не лише матері, але й батьки повинні виявляти бажання молитися і випрошувати в Бога долі для своїх дітей і внуків, для своєї родини. Молитися повинна вся християнська родина! Бо хто ж випросить у Бога щастя-долі для дітей, як не батьки?

Тому 13 березня 2014 р.Б на нашій парафії було створено спільноту "Матері в молитві", яка розвивається, і кількість матерів щораз збільшується. А вже 7 серпня духовний провідник спільноти о. Ярослав Партика освятив хоругву спільноти "Матері в молитві" с. Батятичі. Наша спільнота не обмежується молитвою тільки у храмі, ми також беремо участі у різних прощах, а також організовуємо і свої паломництва по святих місцях, де і звершуємо свою материнську і батьківську молитву.

Годі тобі вже ридати та голосити,

хай очі твої сліз не проливають.

Є бо нагорода за біль твій, -

слово Господнє, - вони повернуться

з ворожої країни.

Є ще надія для потомства твого, -

слово Господнє, - діти твої

повернуться у свої границі.

                                                                      Єр. 31, 16-17.

Спільна молитва родини - ось найкращий фундамент для побудови міцної, здорової сім’ї, ось найкраща вакцина проти пошесті розлучень, які стають причиною багатьох переживань та душевних ран і для самих розлучених, і для їхніх дітей. Молитва допоможе укріпити в наших родинах духа молитви, допоможе батькам вимолити у Бога не лише хліба насущного і кращої долі для своєї дитини, не лише виховати дітей добрими людьми, але й випросити для них вічного щастя в Царстві Небесному.   

 

Розпорядок:

Середа 26 вересня

  • 17.30 Велика Вечірня. Винос Хреста

Четвер 27 вересня

ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

  • 10.00 Літургія

П′ятниця 28 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Діти молитви"

Субота 29 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 30 вересня

Неділя 18-та по П’ятидесятниці

  • 12.00 Літургія
  • Похід з Хрестом по селі. Акафіст. 

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.