Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

20 - 21 вересня – єпархіальна проща до Зарваниці

Як і в попередні роки, Єпархіальна проща до Зарваниці відбудеться одночасно з Всеукраїнським військовим паломництвом.

 

Згідно повідомлення прес-служби Департаменту капеланства «проща розпочнеться 20 вересня Молебнем біля чудотворної ікони Божої Матері. Військовослужбовці разом з родинами урочистою ходою пройдуть до пам’ятного знака загиблим за волю України, де відбудеться Панахида. Під час Панахиди будуть зачитані імена полеглих, зокрема воїнів Небесної Сотні та тих, хто поклав своє життя, захищаючи Україну від агресора на сході».

«Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить єпископ Михаїл Колтун, відбудеться ввечері біля парафіяльної церкви Пресвятої Трійці. Марійна хода зі свічками у супроводі оркестру продовжить паломництво, після чого почнуться нічні чування молитвою та мистецькою програмою».

«21 вересня урочиста Архиєрейська Літургія на площі перед головним собором Зарваниці завершить Всеукраїнське паломництво, а військовий єпископ уділить всім присутнім Божого благословення».

Організатори зазначають, що «беручи до уваги ситуацію в Україні, було вирішено запросити до участі в прощі як військовослужбовців з сім’ями, так і мирян, а також учасників АТО, зокрема постраждалих під час виконання своїх службових обов’язків».

Програма у Зарваниці проходитиме під гаслом «Немає більшої любові, ніж життя віддати за друзів своїх» (Пор. Ів. 15. 13).

Прес-служба єпархії

Розпорядок:

Середа 13 грудня

  • 18.00 Літургія за Україну

Четвер 14 грудня

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Матері в молитві"
  • Літургія за Україну

П′ятниця 15 грудня

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Діти молитви"
  • Літургія за Україну

Субота 9 грудня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 10 грудня

28- ма по П′ятидесятниці

  • 10.00 Літургія

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.