Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Проща у Гошів

25 жовтня відбулась проща до Гошева. Цей день був надзвичайно яскравим та духовним. Це було певне духовне піднесення…

 

З ранку о 7 годині в Соборі Пресвятої Богородиці відбувся Молебень до Пресвятої Богородиці за щасливу подорож. Після відправи прочани вирушили у дорогу автобусом. У дорозі паломники співали різноманітні релігійні пісні, молились за щасливу дорогу, молились вервечку. Прибувши до Гошева і проїжджаючи околиці навколо Гошева усі були вражені, а радше здивовані, оскільки в календарі осінь, а за вікном була справжнісінька зима. Але це не завадило насолодитись близькістю з Богом.

        Коли ми приїхали до Гошева, нам довелось підніматись по досить крутому та пологому схилі до самого монастиря. Коли ми наблизились до монастиря, а точніше перебували біля брами, прочан вразив вид монастиря. Не знаю як інші, але мені здалось, що я опиналась у надзвичайному місці, оскільки тут я відчувала себе в Раю. Усі були дуже щасливі, щасливі від того, що перебували з Богом. Через те, що ми відчували, що світ навколо нас був близький до досконалості. Через це наші спогади про це місце залишились такими, що ми просто не знаходили слів для опису.

Отож, усі прочани зайшли в храм Преображення Господнього, де о.Ярослав Партика відправив Літургію в наміренні усіх присутніх а також за мир і припинення війни в Україні . Перед Літургією усі паломники мали змогу приступи до тайни Сповіді, а під час Літургії до Святого Причастя, а також послухати від монахів розповідь про Гошівську Божу Матір і Туринську Плащаницю Ісуса Христа, копія якої знаходилася у цьомуж храмі. Потім прочани з о.Ярославом спільно молилися в Гробі Господньому Хресну Дорогу. Опісля цих діянь паломники мали змого піти до Єрусалимського каменя, а потім набрати освяченої водиці.

Повертаючись із Гошівського монастиря ми вирушили на скали Довбуша. І хоч нам не вдалось попасти на самі скали Довбуша, то зробити привал біля скель і водоспаду, було цілком можливо. Отже, після привалу палмники відправились до скулястої церкви. Це було прекрасне місце. Хоч і видиратись туди було нелегко, але це було того варте. Це відчуття намоленого місця, спонукало до щирої молитви та духовних роздумів.

На закінчення скажу лише одну річ, сподіваюсь, що кожному паломнику цей день приніс певну духовну користь, і що своєю молитвою усі зміцнили свою віру.

 

Анастасія Браташ

 

 

Розпорядок:

Середа 13 грудня

  • 18.00 Літургія за Україну

Четвер 14 грудня

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Матері в молитві"
  • Літургія за Україну

П′ятниця 15 грудня

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Діти молитви"
  • Літургія за Україну

Субота 9 грудня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 10 грудня

28- ма по П′ятидесятниці

  • 10.00 Літургія

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.