Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Канікули з Богом

З 14 по 19 липня при храмі Собор Пресвятої Богородиці діяв дитячий табір «Канікули з Богом». Та про діяльність табору і враження від нього, найкраще можуть розповісти учасники табору, тобто самі діти.

   «Мене звати Юлія-Анна, мені 7 років.

Мені в таборі все дуже сподобалось. Я познайомилась і подружилася з багатьма дітьми. Ми разом молились, співали, малювали, вирізали ангелів, грали в різні цікаві ігри, ходили у похід. А найбільше мені сподобалась поїздка у Карпати. Там я побачила високі гори, ліс а також водоспад. Ми ходили в музей, відвідували стареньку церкву, ходили по підвішеному містку.

   Мені в таборі дуже сподобалось, за що я дуже дякую Галині Богданівні і отцю Ярославу.»

                                                                  Кишка Юля, 7 років

 

 

«Минулого тижня при церкві був табір для дітей «Канікули з Богом». Кожного дня ми чимось займались: з кольорового паперу витинали ангелів, малювали наших солдатів, які відстоюють інтереси України на Сході нашої держави, грали різні ігри. Під час табору ми їздили на екскурсію в Тустань, де побачили і дізналися багато цікавого і повчального. Незважаючи на погодні умови, всі були в захоплені цією екскурсією. Кожен одержав свої враження від побаченого та почутого.

Дуже дякую організаторам цього відпочинку та спонсорам, які не були байдужими до молодшого покоління.

Я хотів би, щоб частіше були такі табори при церкві, тому що можна урізноманітнити свої літні канікули, а також дізнатись про щось нове.»

                                                           Братців Остап, 9 років

 

«Мені дуже сподобалось ходити в табір. У таборі з нами займалися отець Ярослав і моя вчителька Галина Богданівна. Ми дуже весело проводили час, бавилися різні ігри, ходили на пікнік. А більш за все мені сподобалась поїздка в Карпати. Ми ходили до музею, відвідували старовинну церкву, побували на ярмарку, де продавали дуже цікаві речі. А під сам кінець ми поїхали до водопаду Кам᾽янка, де влаштували пікнік. Вода у ньому дуже холодна та прозора. Але, нажаль, усе це швидко закінчилось, і ми поїхали додому.

Я й по нині згадую ці прекрасні дні, які я провела в таборі.»

                                                     Проців Каріна, 9 років

 

«Цього літа при церкві Собор Пресвятої Богородиці було організовано табір. Дитячий табір проходив з 14 по 19 липня. Всього у таборі брало участь 45 дітей.

Кожного дня під час табору у церкві проводились богослужіння. Після богослужіння організатори проводили з нами різні захоплюючі ігри, ми малювали, робили амплікації, грали у футбол. Також ми ходили у похід. Там нас вчили розкладати дрова, на яких ми пекли сосиски та картоплю. У четвер ми їздили в Карпати, де відвідали фортецю «Тустань», водоспад «Кам᾽янка», джерело «Жива вода».

В усіх приємні враження, і я весь цей тиждень відчував, що Бог був з нами в цьому таборі. Він діяв, і тому було приємно відчувати присутність Божу. Ми вдячні отцю Ярославу і Галині Богданівні за цей табір. ДЯКУЮ.»

                                                        Трубейло Андрій, 10 років

 

«Прийшло довгождане літо. Чудова пора, коли яскраво світить сонечко, тішать око своєю буйною зеленню і розмаїття квітів ліси, луки, ваблять ніжною прохолодою річки, ставки, озера. А ще літня пора напрочуд голосиста й дзвінка, наповнена дитячим сміхом, веселощами, пригодами, екскурсіями, іграми… В таку дивовижну пору парафія церкви Собор Пресвятої Богородиці організувала табір для дітей та молоді «Канікули з Богом» , який тривав з 10 до 14 години. Відповідальними були настоятель храму о. Ярослав Партика та Павлик Галина Богданівна. Кожного дня табір розпочинався Святою Літургією. Після Служби Божої діти зібравшись на подвір'ї церкви, грали найрізноманітніші ігри, малювали, вирізали ангелики, метелики, квіточки та фігурки людей. Також ми ходили на пікнік. На природі наставники розпалили вогнище , у якому пекли картоплю, смажили сосиски.

Вдосталь набігавшись, діти приступили до смачного обіду. Хоч дорога була далекою і спекотною, час ми провели весело та отримали незабутні враження.

Не минув табір і без поїздки у славне місто-фортецю Тустань, яку спонсорували власники та власниці сільських магазинів. На скелях нам провели захоплюючу екскурсію, ми дізналися багато цікавого як і про пісковики, так і про фортецю, яка, на жаль, під плином часу зруйнувалася. Недалеко розкинувся базарчик , де кожен придбав собі на пам'ять про Тустань. Далі ми поїхали у музей, де нам розповіли про те , як будувалася фортеця, чому татари отримали поразку у бою, а також ми зробили загальну фотографію з булавою. На цьому наша поїздка не завершилася, ми гуртом перейшли довжелезний дерев'яний міст, бажаючі сфотографувалися біля скульптури українки, солдата-воїна та його коня, Потім ми поїхали до джерела «Живої води», там всі пообідали і відправились хто куди , хто на водоспад фотографуватись, хто на базар ще за сувенірами. Повернулись ми додому о 22 годині, всі замучені але з хорошим настроєм і шикарними враженнями.

Останній день табору звично розпочався Службою Божою, після якої діти вирізали ангелики та виготовляли плакат, а потім під жарким палаючим сонцем з хорошим настроєм грали футбол.

І ось на табір «Канікули з Богом» завершився. Всі відпочили, набралися сил, отримали багато хороших вражень та з новими силами знову приступили до виконання свої домашніх обов'язків.

За цей цей надзвичайно гарно і весело проведений час ми щиро дякуємо нашому отцю Ярославу, Галині Богданівні та всім хто долучився й допоміг їм провести «Канікули з Богом» незабутньо».

                                                                         Ірина та Ярина Бродзяк, 16 років

 

Організатори дитячого табору «Канікули з Богом», а також усі його учасники сердечно вдячні нашим спонсорам: Куровець Богдан Андрійович, Рачковська Ганна Мар᾽янівна, Войцевська Галина Володимирівна і Сенета Степан Володимирович, які відгукнулися на наше прохання, і допомогли у фінансовій та матеріальних потребах нашого табору. Великий їм уклін.

Розпорядок:

Середа 26 вересня

  • 17.30 Велика Вечірня. Винос Хреста

Четвер 27 вересня

ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

  • 10.00 Літургія

П′ятниця 28 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Діти молитви"

Субота 29 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 30 вересня

Неділя 18-та по П’ятидесятниці

  • 12.00 Літургія
  • Похід з Хрестом по селі. Акафіст. 

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.