Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Скорботний вечір 9 вересня… 40 днів по трагічній смерті в зоні АТО уродженця села Батятичі, нашого героя Андрія Курочки. «Добрий був чоловік. Хороший сім’янин. Чуйний і люблячий син і батько. Уважний і ввічливий. Працьовитий і хазяйновитий. Надзвичайно любив життя, тому і запам’ятався усім усміхненим…» Куля снайпера обірвала життя у розквіті років. Залишилась світла пам'ять.

  

Після Літургії за припинення війни і мир в Україні настоятель храму Собор Пресвятої Богородиці о. Ярослав Партика разом з парафіянами процесійно відбули похід із лампадками до пам’ятного Хреста у центрі села, щоб відслужити панахиду. Тут було розміщено банер, виготовлений до сороковин пам’яті нашого захисника і патріота Андрія. Під час відправи усі присутні тримали в руках запалені лампадки, і оскільки надворі уже темніло, то виглядало усе дуже духовно та зворушливо.

Після панахиди о. Ярослав виголосив проповідь, що торкнулась кожного серця. Коли проповідь підходила до завершення, було надано слово учениці Батятицької школи Браташ Роксоляні. Вона зачитала власну поезію, присвячену цій події. Слова ранили душу і зцілювали одночасно. Кожний присутній ніби «прожив» цей вірш. Ніхто не залишився байдужим. Як символ вічної пам’яті, біля банера залишились лампадки…

На такій тужливій ноті, після співу Гімну України завершилось поминання нашого героя. Щиро сподіваємось, що більше нам не доведеться проводити подібні дійства… Адже ціна, яку платить кожний герой за Україну, занадто велика для нашого народу.

                         Герої не вмирають!

                         І кожен про це пам’ятай!

                         Рабів до Раю не пускають!

                         Героям призначений Рай!

                                                                          Анастасія Браташ

Розпорядок:

Середа 26 вересня

  • 17.30 Велика Вечірня. Винос Хреста

Четвер 27 вересня

ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

  • 10.00 Літургія

П′ятниця 28 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Діти молитви"

Субота 29 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 30 вересня

Неділя 18-та по П’ятидесятниці

  • 12.00 Літургія
  • Похід з Хрестом по селі. Акафіст. 

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.