Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

" Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину…"

Україна…Рідна кожному з нас земля. Наша Батьківщина. А Батьківщину, як і матір, не вибирають.То ж чи можна бути байдужим, коли ображають матір?! Чи можна стояти осторонь, коли Україна в небезпеці?! Тисячі молодих, недосвідчених синів вирушили на схід України боронити незалежність нашої держави, воювати з тими, які у 21 столітті забажали знищити українські міста і села, посіяти страх і горе, сльози і розпач від непоправних втрат… Вічна слава героям!

                                                                                                                                                                                 

Безмежна вдячність сім᾽ям, які виховали справжніх безстрашних патріотів!

           Нечуваний досі патріотизм проявляють українці, підтримуючи військових.

Сьогодні у госпіталях проходять лікування поранені у боях із терористами на сході України військові. Серед них є поранені з різними ушкодженнями, дехто потребує лікування за кордоном. Українців об’єднало бажання допомогти : збирають кошти, щоб придбати медикаменти, нове обладнання для лікарень, спецавтомобілі для безпечного транспортування поранених, приносять пораненим книжки, побутові речі тощо. Масово здають кров.

Наша парафія також прилучилася до того, щоб підтримати наших військовослужбовців у цей нелегкий час. Батятичівці відправили не один вантаж із продуктами, одягом, засобами особистої гігієни на схід України . А минулого тижня, дякуючи батькам і учням 4-го класу нашої школи, було зібрано продукти та кошти нашим пораненим військовим. Група батьків і дітей разом із настоятелем храму Собор Пресвятої Богородиці отцем Ярославом Партикою відвідали Головний військово-медичний клінічний центр у місті Львові. Діти зустрілися із пораненими військовослужбовцями, роздали їм вервички, чуйні листи і малюнки, якими виразили свою вдячність за їхній героїзм, а також фотографувалися напам'ять. Дуже приємно було нашим героям відчути, що про них не забули, особливо діти, які принесли усмішки у їх зранені серця, адже важлива усяка підтримка і допомога у такий надзвичайно важкий час.

Розпорядок:

Середа 26 вересня

  • 17.30 Велика Вечірня. Винос Хреста

Четвер 27 вересня

ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

  • 10.00 Літургія

П′ятниця 28 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Діти молитви"

Субота 29 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 30 вересня

Неділя 18-та по П’ятидесятниці

  • 12.00 Літургія
  • Похід з Хрестом по селі. Акафіст. 

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.