Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Свято Успіння Пресвятої Богородиці

День 28 серпня, на свято Успіння Пресвятої Богородиці, запам’ятається усім парафіянам села Батятичі і села Грушка, адже у цей день у селі Грушка відбувся довгоочікуваний празник, якого не було вже понад три роки.

 

Незважаючи на мінливу погоду у всіх присутніх на празнику був чудовий настрій, бо відбувалося справжнє свято. Дійство розпочиналося із освячення води. Потім було розпочато святочну Літургію, яку очолив о. Василь Партика настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці міста Сокаля. На літургії також були присутні о. Ярослав Партика настоятель храму Собор Пресвятої Богородиці, і о. Ігор Домінський з храму св..Юрія с. Батятичі. Усім присутнім надзвичайно сподобалась проповідь о. Василя Партики.

Наприкінці Літургії о. Ярослав подякував священикам і усім вірним з навколишніх сіл, які прибули на празник, і підтримали мешканців с. Грушка, яких залишилось дуже мало.

І ось настала найцікавіша мить. Усі присутні , за ініціативи о. Ярослава, організували шведський стіл. Звісно, що усі були попереджені завчасно і ретельно готувалися до цієї події. Під час гостини під відкритим небом усі мали змогу послухати цікавий і надихаючий міні-концерт, приготований молоддю парафії Собор Пресвятої Богородиці, у якому розповідалося про Пресвяту Богородицю і про саме свято Успіння. Також усі мали змогу почути чудовий виступ заслуженого ансамблю «Берегиня».

Отож, хочу сказати, що атмосферу дійства словесно передати неможливо. Усі відчували себе духовно піднесені і єдині у Христі.                                

                                                                                                  Анастасія Браташ

Розпорядок:

Середа 13 грудня

  • 18.00 Літургія за Україну

Четвер 14 грудня

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Матері в молитві"
  • Літургія за Україну

П′ятниця 15 грудня

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Діти молитви"
  • Літургія за Україну

Субота 9 грудня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 10 грудня

28- ма по П′ятидесятниці

  • 10.00 Літургія

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.