Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Молитовна проща

Цього місяця парафіяни нашого храму Собор Пресвятої Богородиці разом із своїм настоятелем о. Ярославом здійснили молитовну прощу в смт. Глиняни та в Унівську лавру.

 

         Перед прощею отець Ярослав попросив, щоб усі прочани окрім свого намірення, за яке жертвують свою прощу, об᾽єднались ще в одному наміренні «За мир та спокій в Україні».

         У смт. Глиняни є старенький храм, який був збудований в …? році. В цьому храмі знаходиться чудотворна ікона «Розп᾽яття Христового», яка самостійно, нерукотворно відновлюється. Відчувається, що у цьому місці витає Божа благодать. Біля старенького храму знаходиться невеличка каплиця, де ми усі разом помолилися за наших дітей, рідних, близьких, а також за усіх військовослужбовців, які обороняють нашу батьківщину.

         В Унівській лаврі дуже красиво. У каплиці Туринської Плащаниці ми спільно помолилися Акафіст до Божої Матері перед іконою «Виховання». Хоч нас було багатенько, та й ще й багато інших прочан було, але ми відчували мир та спокій у наших душах. Після молитви ми мали змогу відвідати чернечу гору, де поховані монахи, а також Владика Юліан (Вороновський) і його рідний брат отець екзорцист Василь Вороновський.

         Після таких прощ відчувається духовне очищення та спокій.

         Хочеться усім побажати якнайбільше та частіше відвідувати святі місця, оздоровлювати свою душу від усіх ран та турбот.

Розпорядок:

Середа 5 вересня

  • 19.00 Літургія за Україну

П′ятниця 7 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Матері в молитві"
  • Літургія за спільноту "Матері в молитві"

Субота 8 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 9 вересня

Неділя 15-та по П’ятидесятниці

  • 9.00 Літургія

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.