Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

День Незалежності України

День Незалежності – це, як правило, свято, яке не дає забути народові тернистий шлях до свободи, єдності і права розпоряджатися власною долею.

 

В Україні ми відзначаємо це свято 24 серпня. На відміну від попередніх років, 23-тя річниця Незалежності Української Держави несла в собі, перш за все, трагічність. Адже саме сьогодні українці відстоюють цілісність та свободу своєї країни, право на щасливе майбутнє для своєї нації. На Сході України іде справжня війна, а, як ми вже знаємо, жодна війна не обходиться без людських жертв. І ми усі дуже сподіваємося, що усі наші захисники повернуться додому живими. Ми молимось за них. Серед тих Героїв, які поклали своє життя за Незалежність України, на жаль, є і наш односельчанин.

Зважаючи на трагічні події, які відбуваються у нашій країні, замість традиційного концерту в нашому селі було проведено віче, на якому виступили сільський голова Клим Іван Михайлович, настоятель храму Собор Пресвятої Богородиці отець Ярослав та настоятель храму св.Юрія отець Ігор. У віче взяли також участь старші учні нашої школи та ансамбль «Берегиня».

Попри усі незгоди, нам варто залишатися єдиним народом, у серці якого горить незгасиме полум’я любові, правди та добра. Я вірю, що наперекір усім негараздам, з Господньою допомогою, ми побудуємо вільну, незалежну, міцну державу. Як гідні нащадки прадідів славних, пам’ятаємо слова Тараса Шевченка:

Свою Україну любіть.

Любіть її …во врем’я люте,

В остатню, тяжкую мінуту

За неї Господа моліть.

Наталя Теслюк

Розпорядок:

Середа 26 вересня

  • 17.30 Велика Вечірня. Винос Хреста

Четвер 27 вересня

ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

  • 10.00 Літургія

П′ятниця 28 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Діти молитви"

Субота 29 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 30 вересня

Неділя 18-та по П’ятидесятниці

  • 12.00 Літургія
  • Похід з Хрестом по селі. Акафіст. 

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.