Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

В храмі Собор Пресвятої Богородиці молилися перед мощами святого Івана Павла ІІ

 Поклонімося мощам святого…

Звичайний суботній серпневий день 16 серпня 2014 року. Жителі нашого села зайняті збором врожаю, підготовкою до школи та іншими щоденними буденними справами. Але завершити день старалися до 19 години, оскільки саме в цей час у кінці села відбулася урочиста зустріч мощей (I ступеня) Івана-Павла II.

 

   Належно зустрівши нашого святого, процесія під проводом о. Ярослава Партики попрямувала до церкви Собор Пресвятої Богородиці. По дорозі, коли йшла процесія, зупинялись перехожі та автомобілі, віддаючи шану Іванові - Павлу II і приймаючи благословення святого.

   У церкві відбувся молебень до Івана - Павла II. По тому о. Ярослав виголосив проповідь. На цьому служба підходила до завершення. Люди поклонялись Івану- Павлу II і молитовно благали благословення для своїх рідних, припинення війни в Україні та утвердження миру.

У неділю, понеділок та вівторок після молебню до Івана- Павла II та молитви за Україну прихожани мали змогу переглянути декілька фільмів про Івана- Павла II. А саме документальний фільм “Не бійтеся бути святими. Шлях Івана- Павла II на Україну” та художній ( у двох частинах) “Кароль - людина, яка стала папою”. Після першого фільму публіка мала змогу фактично та статистично ознайомитись з подіями у світі за часів життя Кароля Войтили, а згодом Івана- Павла II. Другий фільм дозволяв глядачеві поринути душею у ті події, що були висвітлені не сухими фактами, а наживо відтвореною картиною. Чесно кажучи, після фільму “Кароль - людина, яка стала папою” усі, без винятку, плакали. Настільки режисери вміло відтворили події у тодішній час.

Ось так проминули три дні. Три дні, протягом яких Іван- Павло II перебував у нашому селі і своєю присутністю змінив багато сердець. Зробив їх сильнішими та люблячими. Його 11 заповідь” Не Бійтеся” допомогла, допомагає і буде допомагати багатьом.

                                                                                                                                                Анастасія Браташ

Вислвлюємо щиру подяку парафіянам Успіння Пресвятої Богородиці села Синьковичі і їхньому настоятилеві о. Михайлові Шевчуку за сприяння нашій парафії у почитанні мощей святого Івана-Павла II.

 

Розпорядок:

Середа 13 грудня

  • 18.00 Літургія за Україну

Четвер 14 грудня

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Матері в молитві"
  • Літургія за Україну

П′ятниця 15 грудня

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Діти молитви"
  • Літургія за Україну

Субота 9 грудня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 10 грудня

28- ма по П′ятидесятниці

  • 10.00 Літургія

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.