Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Відновлення духа любові. Спільна молитва за мир в Україні.

Джублик – урочище біля села Нижне Болотне в Іршавському районі Закарпатської області. Тут відбулося об’явлення Матері Божої маленьким дівчаткам Оленці та Мар’янці. На місці об’явлення побудовано церкву Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, і є джерело із святою вдою. В Джублику дива відбуваються і по цей час.

 

 

Про це святе місце дізнались і прочани нашого храму, і мріяли обов’язково відвідати його. І ось 2 серпня під духовним супроводом отця Ярослава ця мрія здійснилася. Ми разом із парафіянами церкви святого Юрія і їхнім духовним провідником отцем Ігорем, відвідали Джублик.

Дорога далека і виснажлива, але приїхавши у святе місце відразу забуваєш про всі біди та турботи, хочеться стати на коліна та молитися Богу. Подякувати за доброту та попросити миру для неньки України, і щоб більше не гинули наші хлопці в зоні АТО.

Кожна проща здійснюється з якимось наміренням. Кожен із прочан мав своє наміренням, за яке жертвував Богу цю прощу, та нас об’єднувало і одне спільне наміренням – мир і спокій в Україні, щоб наші воїни АТО повернулись додому живими і здоровими.

Своє паломництво ми розпочинали із Молебня у нашому храмі до покровительки нашої парафії Пресвятої Богородиці за щасливу подорож і щасливе повернення назад додому. Під час подорожі ми молилися на вервичці, а також, як за звичай, співали духовні пісні.

Безпосередньо на місці в Джублику ми розпочали із сповіді, щоб на Літургії, яку відправили для паломників о. Ярослав, о. Ігор і місцевий о. диякон Іван, прийняти Ісуса із чистим серцем та душею, і попросити Бога та Матінку Божу про допомогу, а також дякувати Їм за усі добродійства, які ми отримуємо. Після Літургії усі прочани мали змогу пройтись навколо розп’яття по живій воді для оздоровлення свого тіла. Після цього ми, відслуживши спільний молебень до Пресвятої Богородиці, розпочали спільну Хресну Дорогу, яка є у цьому святому місці. Один із хрестів Хресної дороги, а точніше на 11-й стації, кровоточить. Незабули також і про джерельну воду. Усі прочани напились її та набрали додому для своїх родин.

Повернулись ми додому вже вночі, втомлені, але щасливі.

Думаю, що повертаючись додому, багато прочан роздумували над словами отця Ярослава про любов одне до одного та любов Бога, і як ми її виявляємо. Так хочеться, щоб Божа благодать панувала не тільки у святих місцях, а й у всіх куточках нашої України, а також особливо у всіх душах і кожного з нас зокрема.

Любімо одне одного, робімо добро, і все у нас буде добре і благословенне Богом.

матеріал підготувала

                                                     Галина Богданівна Павлик

Розпорядок:

Середа 26 вересня

  • 17.30 Велика Вечірня. Винос Хреста

Четвер 27 вересня

ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

  • 10.00 Літургія

П′ятниця 28 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Діти молитви"

Субота 29 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 30 вересня

Неділя 18-та по П’ятидесятниці

  • 12.00 Літургія
  • Похід з Хрестом по селі. Акафіст. 

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.