Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Молитовний відпочинок перед навчанням

Боже, вислухай наші прохання, які ми з глибокою вірою підносимо до Тебе через найкращого Учителя Ісуса Христа, нашого Господа, який Живе і Царює в Єдності Святого Духа. Нехай Всемогутній Бог благословить учнів, студентів, батьків, вчителів і провадить їх у новому навчальному році так, щоб діти пізнали Його Мудрість і старанним навчанням добре готувалися до виконання свого життєвого покликання. Нехай Ісус Христос, Божий Син і Єдиний їхній Учитель, освітлює їх Своїм Словом, щоб вони у новому навчальному році йшли за Ним і зростали в Його Дружбі і Любові, а Дух Святий, який від Хрещення постійно їх провадить, дав їм мужність і витривалість, щоб вони словом і прикладом привертали до Ісуса Христа ще й інших людей. 

Ось і пройшло літо. Розпочинається плідна праця учнів і студентів для навчання. З цієї нагоди діти і молодь парафії Собор Пресвятої Богородиці села Батятичі вирушили у Крехів, щоб спільно молитися за успішну працю в країні знань.

Під час спільної Літургії, яку відслужив духовний наставник отець Ярослав Партика, усі приступили до Святої Тайни Покаяння, щоб із чистотою серця отримати усі ласки Святого Духа для кращого засвоєння науки.

Після веселої прогулянки печерами відбувалися різні банси та ігри, від яких навіть дорослі не могли встояти.

Просимо про поміч Святого Духа для наших сваящеників, керівників, викладачів, вчителів і батьків, що ведуть дітей дорогою пізнання життя, подати їм силу і наполегливість до продовження цього навчання. Нехай Всемилостивий Господь подає для наших учнів і студентів розуміння і зміцнює їхні душевні сили, щоб, сприймаючи подану їм науку, виросли Богові на славу, батькам на потіху, Церкві й Батьківщині на користь.  

 Нехай усіх їх благословить Всемогутній Бог Отець, Бог Син, і Бог Дух Святий. Амінь.

( Світлини див. у розділі "Фотогалерея")

 

Розпорядок:

Середа 26 вересня

  • 17.30 Велика Вечірня. Винос Хреста

Четвер 27 вересня

ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

  • 10.00 Літургія

П′ятниця 28 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Діти молитви"

Субота 29 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 30 вересня

Неділя 18-та по П’ятидесятниці

  • 12.00 Літургія
  • Похід з Хрестом по селі. Акафіст. 

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.