Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

В контакті з Богом

 

 

        З 17 по 23 липня при парафії “Cобор Пресвятої Богородиці”  села Батятичі проходив християнський табір для дітей віком від 6 до 13 років, під духівництвом настоятеля храму о. Ярослава Партики. Діти проводили “Веселі Канікули з Богом”. Тема табору була “В Контакті з Богом”. Учасники табору змогли добре відпочити та духовно збагатитися. В програмі табору була щоденна Божественна Літургія, відбувалися повчальні сценки, катехизація, творчі завдання, де діти себе добре проявили, вивчали банси, лунали християнські пісні за допомогою гітари, проводили різноманітні ігри, естафети. Також відбулася велика гра де діти були поділені на 4 команди та за допомогою карти проходили різноманітні  завдяння, всі учасники були нагороджені призами, хлопці мали можливість грати у футбол, пізніше ми разом з діточками вирушили на пікнік.

          В таборі  “Веселі Канікули з Богом” цьогоріч взяли участь 65 дітей. З ними працювали о. Ярослав Партика, брат – семінарист Іван Притула та аніматори: Партика Софія, Дуда Назар, Гриниха Андрій, Калник Іван та Калник Роман.

         На завершення табору в неділю 23 липня після Божественої Літургії діточки показали батькам що їх навчили аніматори за тиждень. Велика подяка від нашого отця Ярослава,  усіх дітей і їхніх батьків для спонсорів, які допомогли влаштувати солодкий стіл: Рачковській Ганні, Ситару Андрію, Замулі Христині і Войцєйській Галині.

        Дякуємо всім парафіянам та людям доброї волі, які долучилися до проведення табору, хто чим зміг. Дякуємо батькам за розуміння та підтримку, а також за чудові відгуки. Ми раді, що Ви і Ваші діти повернулися задоволеними збагаченими, і що наша старання і праця не пройшли даремно.

         І найбільше дякуємо нашому Господу Богу, який  постійно був з нами, благословив нас на працю, та робив нас щасливими.                                                        

повідомив семінарист брат Іван Притула

( Усі світлини див. у розділі фотогалерея )

 

Розпорядок:

Середа 26 вересня

  • 17.30 Велика Вечірня. Винос Хреста

Четвер 27 вересня

ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

  • 10.00 Літургія

П′ятниця 28 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Діти молитви"

Субота 29 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 30 вересня

Неділя 18-та по П’ятидесятниці

  • 12.00 Літургія
  • Похід з Хрестом по селі. Акафіст. 

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.