Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Владика умив ноги священикам, відповідальним за катехизацію у деканатах

13 квітня, в храмі св. Йосафата м. Жовкви, єпископ Михаїл Колтун звершив Вечірню з Літургією св. Василія Великого та здійснив Чин умивання ніг священикам, які в деканатах відповідають за катехитичне служіння.

 

Говорячи до священиків архиєрей зазначив: «Ми ще цілком не збагнули цієї ласки, що удостоїлися Чину умивання ніг, але життя наше, покликання наше, бачимо, яке воно є. Ми є в гроні учнів Христових, яких Господь покликав. Ісус Христос вибирає своїх учнів і посилає їх, щоб вони проповідували Євангелію. В наш час Церква, в особі єпископа, посилає вас до вірних, дає повноваження, щоб ви навчали Божий люд. Ми можливо не готові до цього і кажемо як апостол Петро: «Як Ти, Господи, мені грішному будеш таку ласку робити» і переходимо через те смирення, покаяння до Господа, який милує нас, прощає, прихиляється, пригортає до себе і очищує. Це відбувається у дуже вузькому колі. Ми і Христос, який умиває нам ноги, щоб ми стали учасниками його післаництва, щоб ми чистим ногами, впевнено йшли проповідуючи це слово Євангелії. «Що я вам чинив, то ви чиніть один одному». Тим рушником любові обтираймо гріхи, втому, труднощі… Щоб ми могли так ближньому робити. Це є наше покликання! Щоби ми так людей могли навчати, а передусім самі так робили».

В часі Євангелії діалог Ісуса з Петром прочитали єпископ та священик Олеського деканату Василь Харко. Після умивання ніг архиєрей окропив священиків і вірних свяченою водою.

На кінець слово мав о. Роман Сковрон, душпастир з Червонограда, який в імені єпархіальної Катехитичної комісії та всіх присутніх священнослужителів привітав владику Михаїла з Днем священства та побажав, щоб його «молитвами та архиєрейським служінням зміцнювалася духовність нашого народу».                                                                                                                                                      Прес-служба єпархії

 

 

Розпорядок:

Неділя 7 січня

РІЗДВО ГНІХ

  • 23.00 Утреня. Велике Повечір′я. Літургія
  • 16.00 Вистава про Різдво. Всеночне

Понеділок 8 січня

Собор Пресвятої Богородиці

  • 12.00 Утреня. Водосвяття.
  • 13.00 Празнична Літургія

Вівторок 9 січня

Св. ап., первомч. й архидиякона Степана

  • 10.00 Літургія

Середа 10 січня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Четвер 11 січня

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Матері в молитві"

Субота 9 грудня

  • 17.00 Літургія. Всеночне

Неділя 14 січня

Обрізання ГНІХ. Св. Василія Великого

  • 10.00 Літургія

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.