Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Владика умив ноги священикам, відповідальним за катехизацію у деканатах

13 квітня, в храмі св. Йосафата м. Жовкви, єпископ Михаїл Колтун звершив Вечірню з Літургією св. Василія Великого та здійснив Чин умивання ніг священикам, які в деканатах відповідають за катехитичне служіння.

 

Говорячи до священиків архиєрей зазначив: «Ми ще цілком не збагнули цієї ласки, що удостоїлися Чину умивання ніг, але життя наше, покликання наше, бачимо, яке воно є. Ми є в гроні учнів Христових, яких Господь покликав. Ісус Христос вибирає своїх учнів і посилає їх, щоб вони проповідували Євангелію. В наш час Церква, в особі єпископа, посилає вас до вірних, дає повноваження, щоб ви навчали Божий люд. Ми можливо не готові до цього і кажемо як апостол Петро: «Як Ти, Господи, мені грішному будеш таку ласку робити» і переходимо через те смирення, покаяння до Господа, який милує нас, прощає, прихиляється, пригортає до себе і очищує. Це відбувається у дуже вузькому колі. Ми і Христос, який умиває нам ноги, щоб ми стали учасниками його післаництва, щоб ми чистим ногами, впевнено йшли проповідуючи це слово Євангелії. «Що я вам чинив, то ви чиніть один одному». Тим рушником любові обтираймо гріхи, втому, труднощі… Щоб ми могли так ближньому робити. Це є наше покликання! Щоби ми так людей могли навчати, а передусім самі так робили».

В часі Євангелії діалог Ісуса з Петром прочитали єпископ та священик Олеського деканату Василь Харко. Після умивання ніг архиєрей окропив священиків і вірних свяченою водою.

На кінець слово мав о. Роман Сковрон, душпастир з Червонограда, який в імені єпархіальної Катехитичної комісії та всіх присутніх священнослужителів привітав владику Михаїла з Днем священства та побажав, щоб його «молитвами та архиєрейським служінням зміцнювалася духовність нашого народу».                                                                                                                                                      Прес-служба єпархії

 

 

Розпорядок:

Понеділок 20 листорада

  • 18.00 Літургія за Україну. Всеночне

Вівторок 21 листопада

Собор св.архистр. Михаїла

  • 9.00 Літургія

Четвер 22 листопада

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Матері в молитві"
  • Літургія за Україну

П′ятниця 23 листопада

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Діти молитви"
  • Літургія за Україну

Субота 24 листопада

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 25 листопада

25- та по П′ятидесятниці

  • 10.00 Літургія

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.