Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Християнський табір у Батятичах «Коло християн»

Діти – це наша радість, наша втіха, наше майбутнє, наш найдорожчий скарб. Вони наповнюють змістом і радістю наше життя. Дитинство – це чудова пора безтурботного життя, пора сподівань на все прекрасне і здійснення всіх мрій та бажань. А літо – це час відпочинку, і найкраща пора року для дітей. 

  Цього року в липневу пору на парафії Собор Пресвятої Богородиці у селі Батятичі відбувся християнський табір для дітей «Коло християн», де діти мали змогу кожного дня бути ближче з Богом. Кожного дня були ігри, конкурси, забави, тематичні зустрічі, молитви, духовні науки, футбол, походи, пікнік. Найцікавіший конкурс, який запам’ятався дітям це є «Батятичі мають таланти». Символом нашого табору став плакат, якого малювала уся дітвора.

В кінці табору відбувся  так званий випускний, який розпочався Літургією за дітей і їхніх батьків, де усі приступили до Тайни Покаяння і Пресвятої Євхаристії. Після Літургії діти підготували для усіх невеличкий концерт.

Продовження християнського табору відбудеться у Карпатах.

Хочеться відмітити благородну дію і висловити щиру вдячність п. Ганні Рачковській, яка пожертвувала на табір гостинці для дітей. Також подяка від імені дітей та батьків для Катерини Басюк, яка проводила цей табір.

Хочеться щоб усі діти були здоровими, а їхні маленькі серця завжди відчували тепло, любов і турботу. Єднаймося заради щасливого майбутнього наших дітей, щоб вони росли добрими, чуйними, старанними, наполегливими, працьовитими, здоровими, на потіху своїм рідним і близьким, були гордістю для них і для України.

Розпорядок:

Середа 26 вересня

  • 17.30 Велика Вечірня. Винос Хреста

Четвер 27 вересня

ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

  • 10.00 Літургія

П′ятниця 28 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Діти молитви"

Субота 29 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 30 вересня

Неділя 18-та по П’ятидесятниці

  • 12.00 Літургія
  • Похід з Хрестом по селі. Акафіст. 

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.