Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Паломництво до скарбниці мощів

У бориславському храмі Святої Анни зосереджено найбільше в Україні – понад півтисячі – останків святих, біля яких паломники вимолюють зцілення від різних недуг.

21травня парафіяни храму Собор Пресвятої Богородиці мали нагоду заносити свої молитви до багатьох святих, мощі яких знаходяться у храмі святої Анни у м. Борислав.

 Разом із нашим духовним провідником о. Ярославом паломники помолились за щасливу подорож та вирушили в дорогу. Коли ми прибули до Борислава всіх здивувавла величність храму та надзвичайно велика кількість мощей. Не кожна людина в своєму житті може здійснити паломництво до гробу свого святого, чиє ім’я ми носимо.  Проте кожен з нас, переступивши поріг унікального храму в м. Бориславі, має нагоду поклонитися мощам свого небесного покровителя. В іменних мощовиках знаходяться мощі понад 200 святих, імена яких поширені в нашому народі. Настоятель храму святої Анни у Бориславі о. д-р Роман Василів зазначив, що на даний час у церкві перебуває 710 мощей різних святих.

Також миряни мали змогу приступити до Тайни Покаяння, Євхаристії, помазанням святим єлеєм. Пізніше паломники почули про чуда які відбувались у цьому храмі, про зцілення людей.

Отримавши незабутні враження від перебування у церкві святої Анни, ми вирушили далі в Раковець, де відбули молебень до Пресвятої Богородиці і набрали джерельної води.

Отож, церква св. Анни в Бориславі – справжня скарбниця Господніх благодатей, які сходять на кожного, хто з вірою і молитвою просить Небо про заступництво святих.

Розпорядок:

Середа 5 вересня

  • 19.00 Літургія за Україну

П′ятниця 7 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Матері в молитві"
  • Літургія за спільноту "Матері в молитві"

Субота 8 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 9 вересня

Неділя 15-та по П’ятидесятниці

  • 9.00 Літургія

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.