Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Проща до ювілейного храму

Милосердя… Таке дуже звичне для нас слово. А яке у ньому заховалося багатство? Так, саме багатство! Бо у ньому усі людські чесноти: любов до ближнього; доброта; щедрість; допомога…

 

Ще ми можемо сказати, що слово «милосердя» складається з двох частин – милість і серце. Воно закликає нас робити те, що миле серцю нашому і Богу. Як просто це звучить і як, часом, важко буває це зробити. Тому, щоб люди навернулися до добрих справ, до милосердя, цей рік проголошено роком МИЛОСЕРДЯ.

26 березня парафіяни храму Собор Пресвятої Богородиці села Батятичі здійснили прощу до Ювілейного храму Воздвиження Чесного Хреста у місто Броди.

Подорожуючи прочани молилися акафіст до Божого Милосердя підготовлялись прийняти особливе благословення Господнє. Коли прибули до Ювілейного храму, перш ніж увійти, отець Ярослав Партика відслужив молебень до Божого Милосердя, для того щоб гідно увійти у Двері благодаті. Увійшовши в храм прочани молячись приготовлялись до Святої Літургії, яку відслужили настоятель храму о. Ярослав Царик, о. Тарас Дзьоба, який виголосив проповідь про милосердя, а також духівник і наставник паломників о. Ярослав Партика. Приступивши до тайн Покаяння і Євхаристії усі присутні отримали Ювілейний відпуст.

Помолившись біля мощей святої великомучениці Параскевії паломники вирушили додому. По дорозі прочани відвідали храм святого священомученика Миколая Чарнецького та новомучеників УГКЦ у селі Підгірці, а також монастир оо. Василіян, де мали змогу набрати водиці із цілющого джерела. Також відвідали підгорецький замок.

Щира подяка парафії храму Воздвиження Чесного Хреста міста Броди, настоятелю храму о. Ярославу Царику, о. Тарасу Дзьобі місіонареві милосердя, а також парафіяльній спільноті «Матері в молитві» м. Броди, які гарно привітали спільноту «Матері в молитві» с. Батятичі і усіх паломників із першою прощею до Ювілейних Дверей. (Усі світлини можна переглянути у розділі фотогалирея)

Повідомила Галина Павлик

Розпорядок:

Середа 26 вересня

  • 17.30 Велика Вечірня. Винос Хреста

Четвер 27 вересня

ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

  • 10.00 Літургія

П′ятниця 28 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Діти молитви"

Субота 29 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 30 вересня

Неділя 18-та по П’ятидесятниці

  • 12.00 Літургія
  • Похід з Хрестом по селі. Акафіст. 

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.