Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Вічна пам᾽ять нашим Героям!

1 серпня на Кам᾽янеччині у селі Батятичі вшановували пам᾽ять новітнього Героя України мужність якого поповнила сьогочасну сторінку історії нашої держави. Кривавим тавром залишаючи відбиток у серці родини друзів і побратимів.пам'ять геоою

 

Саме в цей день відслужили поминальну Божественну літургію з нагоди роковин Андрія Курочки о. Борис Гороховський, о. Ярослав Партика та о. Ігор Домінський.

На цвинтарі с. Батятичі де похований наш Герой відбулося громадське віче з нагоди вшанування пам᾽яті Андрія Курочки за участю влади та громадськості села і всіх небайдужих громадян. Дійство розпочалося із Державного Гімну України, який виконали усі присутні, вшанували пам᾽ять загиблого хвилиною мовчання. Всечесні отці відслужили панахиду та провели чин освячення надгробного пам`ятника. Курочки Андрія Євгеновича, який загинув 1 серпня 2014 року на Луганщині. Указом Президента №311/2015  новітнього героя нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Посмертну нагороду з рук першого заступника голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Романа Ткачишина та начальника відділення забезпечення Радехівсько-Кам’янка-Бузького ОРВК Віталія Крука одержала дружина загиблого героя Курочка Ірина Володимирівна.4444

Андрій народився і виріс в с. Батятичі Кам’янка-Бузького району. Закінчивши 11 клас вступив у Львівський  кооперативний технікум економіки та права, згодом працював будівельником.  Рідні та близькі згадують, що він був умілим робітником та добрим сином, дуже ніжно і з турботою ставився до дружини та доньки.

Від влади та усіх присутніх поклали квіти до могили , а у виконанні усіх присутніх прозвучав Церковний Гімн «Боже великий єдиний».

Вічна пам᾽ять нашим Героям! Нехай наші молитви почує сам Господь і подарує усім Героям життя вічне у своєму Царстві Небесному! Слава Україні!

пам'ять героюпам'ять героюпам'ять герою

Розпорядок:

Неділя 7 січня

РІЗДВО ГНІХ

  • 23.00 Утреня. Велике Повечір′я. Літургія
  • 16.00 Вистава про Різдво. Всеночне

Понеділок 8 січня

Собор Пресвятої Богородиці

  • 12.00 Утреня. Водосвяття.
  • 13.00 Празнична Літургія

Вівторок 9 січня

Св. ап., первомч. й архидиякона Степана

  • 10.00 Літургія

Середа 10 січня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Четвер 11 січня

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Матері в молитві"

Субота 9 грудня

  • 17.00 Літургія. Всеночне

Неділя 14 січня

Обрізання ГНІХ. Св. Василія Великого

  • 10.00 Літургія

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.