Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Єпархіальне духовенство у Києві відзначило День Хрещення Руси-України

28 липня сорок п’ять єпархіальних священиків очолюваних Преосвященним владикою Михаїлом Колтуном у Києві відзначили День Хрещення Руси-України, 1000-ліття переставлення рівноапостольного князя Володимира та 1000-ліття мученичої смерті святих князів Бориса і Гліба.

 

Духовенство взяло участь у Божественній Літургії в Патріаршому соборі, яку очолив Блаженніший Святослав і до якої за допомогою ефіру Першого Національного телеканалу долучалися віряни з наших парафій. Священнослужителі побували на березі українського Йордану – Дніпра, а деякі прийняли купіль у тих водах. Далі під проводом о. Тараса Валаха, настоятеля храму УГКЦ м. Вишгорода, ієреї відвідали місця пов’язані з святим Володимиром Великим та пом’янули мучеників Бориса і Гліба, які були поховані у Вишгороді.

Єпископ Михаїл зазначив, «що Хрещення – це наше знамено, під яким ми перемагаємо, бо це є знак, що з нами Бог. Нині ми духовно і фізично поринули в Таїнство Святого Хрещення, набрали духа окрилення, тілесного оздоровлення і настрою, щоб сказати Богові за себе, один за одного, щоби наші спільні пережиття заявити перед Ним». Відтак архиєрей промовив: «Сьогодні ми дякуємо Богові за дар Святого Хрещення і за те, що ми маємо можливість в спільноті, в церкві свідчити нашу відданість, любов та співслужіння у Святій Євангелії».

Архиєрей привітав трьох священиків – отця-протосинкела Володимира Коткевича, отця декана Володимира Залуцького з Бузеччини та о. Володимира Мартинюка з Сокальщини – з іменинами та побажав, «щоби міць християнського духа свідчила їм про Божу благодать і нашу співучасть у їхньому служінні». «Нехай ваші душі радіють у Господі разом з нами», - сказав архипастир.

Священнослужителі пережили цю поїздку до Києва як паломництво і ділилися переконанням, що «паломництво – це стан душі», який має бути притаманний кожному християнину.

Розпорядок:

Середа 26 вересня

  • 17.30 Велика Вечірня. Винос Хреста

Четвер 27 вересня

ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

  • 10.00 Літургія

П′ятниця 28 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Діти молитви"

Субота 29 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 30 вересня

Неділя 18-та по П’ятидесятниці

  • 12.00 Літургія
  • Похід з Хрестом по селі. Акафіст. 

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.