Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Єпархіальне духовенство у Києві відзначило День Хрещення Руси-України

28 липня сорок п’ять єпархіальних священиків очолюваних Преосвященним владикою Михаїлом Колтуном у Києві відзначили День Хрещення Руси-України, 1000-ліття переставлення рівноапостольного князя Володимира та 1000-ліття мученичої смерті святих князів Бориса і Гліба.

 

Духовенство взяло участь у Божественній Літургії в Патріаршому соборі, яку очолив Блаженніший Святослав і до якої за допомогою ефіру Першого Національного телеканалу долучалися віряни з наших парафій. Священнослужителі побували на березі українського Йордану – Дніпра, а деякі прийняли купіль у тих водах. Далі під проводом о. Тараса Валаха, настоятеля храму УГКЦ м. Вишгорода, ієреї відвідали місця пов’язані з святим Володимиром Великим та пом’янули мучеників Бориса і Гліба, які були поховані у Вишгороді.

Єпископ Михаїл зазначив, «що Хрещення – це наше знамено, під яким ми перемагаємо, бо це є знак, що з нами Бог. Нині ми духовно і фізично поринули в Таїнство Святого Хрещення, набрали духа окрилення, тілесного оздоровлення і настрою, щоб сказати Богові за себе, один за одного, щоби наші спільні пережиття заявити перед Ним». Відтак архиєрей промовив: «Сьогодні ми дякуємо Богові за дар Святого Хрещення і за те, що ми маємо можливість в спільноті, в церкві свідчити нашу відданість, любов та співслужіння у Святій Євангелії».

Архиєрей привітав трьох священиків – отця-протосинкела Володимира Коткевича, отця декана Володимира Залуцького з Бузеччини та о. Володимира Мартинюка з Сокальщини – з іменинами та побажав, «щоби міць християнського духа свідчила їм про Божу благодать і нашу співучасть у їхньому служінні». «Нехай ваші душі радіють у Господі разом з нами», - сказав архипастир.

Священнослужителі пережили цю поїздку до Києва як паломництво і ділилися переконанням, що «паломництво – це стан душі», який має бути притаманний кожному християнину.

Розпорядок:

Неділя 7 січня

РІЗДВО ГНІХ

  • 23.00 Утреня. Велике Повечір′я. Літургія
  • 16.00 Вистава про Різдво. Всеночне

Понеділок 8 січня

Собор Пресвятої Богородиці

  • 12.00 Утреня. Водосвяття.
  • 13.00 Празнична Літургія

Вівторок 9 січня

Св. ап., первомч. й архидиякона Степана

  • 10.00 Літургія

Середа 10 січня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Четвер 11 січня

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Матері в молитві"

Субота 9 грудня

  • 17.00 Літургія. Всеночне

Неділя 14 січня

Обрізання ГНІХ. Св. Василія Великого

  • 10.00 Літургія

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.