Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Канікули з Богом парафії с. Батятичі

Канікули з Богом парафії с. Батятичі

 

Не випускайте з вуст молитви
Без болі в серці за других.
Молитва – це духовна битва,
Для молодих і для старих.
Нехай у вас із серця лине
Свята, Божественна любов,
Нехай Господь вас не покине
І буде з вами знов, і знов.

 

Цього року парафія храму Собор Пресвятої Богородиці села Батятичі провела «Канікули з Богом» в м. Яремче серед Карпатських гір та річки Прут.

Двадцять п᾽ять дітей спільно з батьками за сприянням священнослужителя о. Ярослава Партики взяли участь у відпочинку в горах. «Канікули з Богом» згуртували і об’єднали навколо себе дітей. Це спільна справа багатьох людей, які безкорисливо долучилися до неї для того, щоб наші діти зростали морально вихованими і високодуховними українцями. Наша подорож розпочалася з молитви о. Ярослава та благословення на щасливу дорогу та за щасливе повернення. Подорожуючи Карпатами всі присутні мали можливість насолоджуватися краєвидами, які створив сам Господь для нас.

Довгоочікуване місто в яке ми приїхали це – м. Яремче. Території Яремче в основному заселена гуцулами, українцями-горян, які відрізняються своїм способом ведення господарства, заняттями, побутом, національним одягом, діалектом, звичаями та традиціями.

В Яремче приїжджають туристи з різних куточків світу, щоб ближче познайомитися з культурою місцевого населення, отримати масу задоволення від екзотичної природи карпатських гір, а також придбати різні оригінальні сувеніри.

          Наступний день розпочався з Служби Божої в церкві Іоана Милостивого, який є пам᾽яткою архітектури національного значення та датований 1138 роком. Пізніше ми помандрували на туристичний комплекс Буковель. Підйомником піднялися на вершину гори з якої можна було побачити неозброєним оком гору Говерлу, а також – красу Карпат. Після повернення з Буковелі на дітей чекали різноманітні вікторини, ігри на духовну та творчу тематику.

             Третій день перебування розпочався з поїздки до водоспаду «Гук» в село Татарів. Гук – це природний об᾽єкт, що входить до найбільших водоспадів Карпат, приголомшує і дає масу бурхливих емоцій та відчуття гармонії одночасно .        

             Діти молились під час подорожі, співали духовні та народні пісні. Кожна трапеза починались із молитви та закінчувалась подякою Господеві. Загалом весь відпочинок мав духовно-виховний характер.

Молитва і пісня сторіка,

Вам подих і клич журавлиний,

Від роду до роду, навіки

Розвіють печаль з України!

 

 

 

Розпорядок:

Середа 5 вересня

  • 19.00 Літургія за Україну

П′ятниця 7 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Матері в молитві"
  • Літургія за спільноту "Матері в молитві"

Субота 8 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 9 вересня

Неділя 15-та по П’ятидесятниці

  • 9.00 Літургія

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.