Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Перша Сповідь та Урочисте Святе Причастя в с. Батятичі

 Сьогодні є щасливий день

І в храмі ангели незримі,

Вітальний хор гучних пісень,

Каскадом слави в небо лине.

 

 14 червня у храмі Собор Пресвятої Богородиці на свято Пресвятої Євхаристії традицйно для дітей відбувається свято Першої Сповіді і Урочистого Святого Причастя, якого діти чекали з нетерпінням, докладаючи всіх зусиль, щоб свято пройшло в них якнайкраще.

Довший час діти старалися відвідувати церкву, слухали науки настоятеля храму о.Ярослава Партики, вивчали правди віри, молитви і катехизмову частину, діти відчутно дозріли в християнській свідомості, заглибились в розуміння Таїнств Церкви. Тому з великим благоговінням і любов’ю вони приймали першу Св. Сповідь і урочисте Св. Причастя.

Цього року приступили до Першої Сповіді: Гриниха Соломія, Хаврона Василина, Купецький Богдан , Куровець Сергій, Козак Максим, Дацишин Сергій, Шийка Максим, Сибаль Софія, Задра Оксана, Чичинський Артем, Брик Артур, Романов Микола, Вовк Діана, Тютюнник Олексій.

Після Літургії кожна дитина отримала пам’ятку про цю подію, а також у віршах і піснях висловили слова подяки Богові і всім, хто причинився до їхнього сьогоднішнього свята.

Наші діти в цей день були такі щирі і справжні, що, дивлячись на них, дуже хотілося вірити в те, що посіяне добре зерно проросте в їхніх серцях, що батьки плекатимуть цей скарб віри і не дозволять, щоб зерно пропало, щоб ворог викрав його. Бо саме від них залежатиме чи дитина надалі житиме Божим Словом, чи буде брати активну участь у недільній Божественній Літургії чи користатиме з дару Св. Тайн. Хочеться вірити… Нехай Всемогутнії Господь благословить дітей, їхніх батьків, вчителів, наставників на добре християнське життя.

Більше світлин див. розділ Фотогалерея

Розпорядок:

Середа 26 вересня

  • 17.30 Велика Вечірня. Винос Хреста

Четвер 27 вересня

ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

  • 10.00 Літургія

П′ятниця 28 вересня

  • 19.00 Зустріч спільноти "Діти молитви"

Субота 29 вересня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 30 вересня

Неділя 18-та по П’ятидесятниці

  • 12.00 Літургія
  • Похід з Хрестом по селі. Акафіст. 

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.