Батятицька Ікона Божої Матері

Вічна пам'ять полеглим за Україну

Глава УГКЦ Патріарх Святослав

Правлячий Архиєрей Владика Михаїл

Настоятель храму о.Ярослав

Театралізована Хресна дорога

Ти ж поміркуй: у тебе – дар життя,

Безцінний скарб на що цей витрача?

Якою маєш душу зберегти?

Куди, для чого, з ким тобі іти?

Бо ж смерть – не фініш, а лише старт,

Чого твій скарб на вагах буде варт?

 

Прекрасний недільний день. Вербна неділя. Прекрасний настрій у кожного, бо це є великим святом, яке передує жалобі. У цей день у Соборі Пресвятої Богородиці була вперше представлена театралізована Хресна Дорога.

Костюми героїв різних сценок надавали реалістичності та допомагали краще зрозуміти глядачам, що ж діялось тоді у Палестині. І ось розпочалося те на що так багато людей чекало. Залунала спокійна музика, яка спонукала до роздумів, а влучні слова допомагали учасникам скеровувати свої думки в правильне русло. Слова зворушували, спонукали жахатись вчинків людей і своїх, які були скоєні під впливом диявола. По тому читання вірша до стації. Дивно було спостерігати за собою, коли твоя сутність розуміє про що йдеться, йдеться про того хто страждав за багатьох, за всіх, а ми… Топчемось на місці в своїй мізерності і не намагаємось змінюватись, де та рушійна сила, що змінить світ. Христос і є цією силою та не кожен хоче надихнутися нею, сповнитися нею вдосталь, щоб іти і сповняти свою святу місію. І ось роздумуючи над цим всім, чути і бачити реальні події, які, хоч і були колись, але їхня проблематика є і на сьогодні дуже актуальною, а їхня правда є і сьогодні такою ж. Але не всі це хочуть усвідомити. Далі хор співав пісні, що топили лід і кожне серце тануло сповнене Любов’ю (сльози, що скочувались з людських облич свідчили про це). І крапку,яка спонукала до вирішення глобальних проблем кожної людини, поставила театралізація стації, а оскільки театралізованих стацій було три, то і крапок було стільки ж. Я думаю, що кожен елемент задіяний у постановці був влучним, точним і усе здавалось, ніби доповнює один одного. І роздуми, страсні пісні, вірші, сценка. Це було якесь дивовижне дійство, що не підкорювалось усьому земному.

Думаю та щиро сподіваюсь, що цією постановкою, багато людей замислилось, і переживши ці дивні події, що діялись колись у Палестині спонукали до зміни життя, життєвих принципів та пріоритетів.

Отже, на завершення хотілось би всім подякувати, всім хто був присутнім, а саме: дійовим особам, глядачам та всім хто прилучився до цієї справи.

                                                                                   Анастасія Браташ

Розпорядок:

Середа 13 грудня

  • 18.00 Літургія за Україну

Четвер 14 грудня

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Матері в молитві"
  • Літургія за Україну

П′ятниця 15 грудня

  • 18.00 Молитовна зустріч спільноти "Діти молитви"
  • Літургія за Україну

Субота 9 грудня

  • 9.00 Заупокійна Літургія

Неділя 10 грудня

28- ма по П′ятидесятниці

  • 10.00 Літургія

Меценат  нашого сайту - пан Куровець Ярослав Васильович.